HELP ME!

...vse kar je povezano z driftanjem

Moderators: timmy, SD.com team

HELP ME!

Postby riverfiver » Mon Oct 16, 2006 9:51 am

jaz sem martin in sem cisto nov v temu. zaenkrat sem igral GT4 in sem se ful napalu na driftanje. en problem imam jaz bi rabu pomoc pri predelovanju avta za driftanjeupam da je kasen clan ki bi mi pomagau pri predelavi avta za driftanje? ja sem nor na oldtimerje imam
OPEL REKORD D l.73
riverfiver
Novinec

Postby iKst » Mon Oct 16, 2006 10:10 am

Kupi ustrezen avto in zacni vozit. Predelave pridejo na vrsto potem, ko ze obvladas zadevo in ves kaj zelis izboljsati na avtu in kako ti bodo predelave pomagale pri voznji.

Avto naj ima cca 150 ali vec konjev (odvisno od teze), sportno podvozje in zaporo diferenciala. Stari BMWji so idealni, saj imajo vse od nastetega pa se poceni so.
iKst
Profesijonalac

Postby riverfiver » Mon Oct 16, 2006 11:50 am

mene jebe ker se ne spoznam na avta skoraj da nic vem samo da bi rad driftal. meni bemveji niso kaj prevec usec OPEL je zakon. ce nebo druge bo treba bmwja zrihtat samo nevem kaksnega? na koga bi se mogu jaz obrnit za zrihtat drift avto? edino kar sem slisal da ti lahko predelajo drift avto so v a3m! Jaz ne poznam nobenga da bi mi dal kaksen nasvet za predelavo drift avta razen tega foruma. na koga bi se lahko obrnu(v zivo ne prek forima) da mi nebi pobral prevec denarja?
riverfiver
Novinec

Postby iKst » Mon Oct 16, 2006 11:57 am

Ni ti treba predelovati avtomobila. Kupi avto z zadnjim pogonom in zacni driftat. V skrajnem primeru das majstru strsat amortizerje in kupis sportne vzmeri.

Okol predelav bos kompliciral ko bos ze znal driftat.

ce so ti vsec opli imas precej veliko izbiro. Omege so RWD, prav tako stari kadetti, ascone, rekordi...
iKst
Profesijonalac

Postby riverfiver » Mon Oct 16, 2006 12:06 pm

kaj bi blo bolse da dalsi avto al krajsi kadett al rekord? kaj pa gume kolko so vazne gume? kje vi driftaste na kirih progah? jaz sem iz obale in kar jaz vem tle ni nobenih prog edino po gozdu al trtah lahko driftam. kaj so kaksna zbiranja-druzenja slo-drifterjev?
riverfiver
Novinec

Postby iKst » Mon Oct 16, 2006 12:11 pm

krajsa medosna razdalja = bolj okreten avto, ampak ga je tezje drzati v driftu. Daljsa medosna = manj nervozen avto ampak tudi manj okreten.

V Logatcu je proga na kateri trenirajo nekateri. V Krskem so odprli novo dirkalisce ki je primerno za driftanje. Vcasih se da voziti tudi na mobikrogu, ki je tudi blizu krskega. Poglej na forum kjer so napisani datumi tekmovanj in srecanj.

Drugace pa najdi prazno parkirisce pa probi najprej po dezju obracat z rocno, potem pa pocasi naprej.
iKst
Profesijonalac

Postby riverfiver » Mon Oct 16, 2006 12:31 pm

hvala ti za te informacije. upam da se bomo vidli kdaj na progi. na koga se lahko jaz obrnem da mi pomaga pri predelaviavta? kaj kletke v avtu to je vazno?
riverfiver
Novinec

Postby riverfiver » Mon Oct 16, 2006 12:35 pm

Zdej enkrat bom mogu dobit knjigo in dvd o driftanju naslov je
Learn from the King. kej mislis da mi bo pomagala ta kjiga si slisal ze za tega tipa? je kakna slo knjiga o driftanju najbrz ne a?
riverfiver
Novinec

Postby iKst » Mon Oct 16, 2006 1:17 pm

Lej, ni ti treba predelovat avta in delat nevem kaj. Pozabi na kletke in podobne stvari se za kaksno leto. Ko bos parkrat vozil na stezi in se naucil driftat bos vedel kaj je potrebno predelat in izboljsat, do takrat pa kupi navaden avto in treniraj.

Za trsanje amortizerjev se lahko obrnes na Vugo iz nove gorice.
iKst
Profesijonalac

Postby Opelpower » Mon Oct 16, 2006 3:33 pm

@viver.....he he se en opelist...pozdravljen

dej dej, tuki se neki z kojni sopajo, ubistvu jih mas pa ze 50 dost.....vsaj jezt z mojim kadettom :o

@rekord...a mas kupeja?
A honored member of WILDEN MATIKEN drift club

Image

Image
Opelpower
Profesijonalac

Postby jakay » Mon Oct 16, 2006 4:35 pm

se da tud s 50km odpelat en el 2 ovinka pocez za kej vec pa rabis vsaj 150km pa tudi lazje je avto dat v drift ca ma vec moci vsaj pri men je tako

lp
Image
jakay
Hit the road jack

Postby PiLLLe » Mon Oct 16, 2006 6:19 pm

smells fishy tole tko da :)
PiLLLe
Profesijonalac

Postby riverfiver » Mon Oct 16, 2006 6:47 pm

kdo ve ya kak[nega kadetta na primorskem? je kej drifterjev na primorskem?
riverfiver
Novinec

Postby PiLLLe » Mon Oct 16, 2006 7:57 pm

riverfiver wrote:kdo ve ya kak[nega kadetta na primorskem? je kej drifterjev na primorskem?

Odpadi italia :D
PiLLLe
Profesijonalac

Postby B_Racing » Mon May 14, 2007 10:12 pm

B_Racing
Redni uporabnik

Next

Return to Splosna debata