(Iskanje) lokacije primerne za drift dogodke.

...vse kar je povezano z driftanjem

Moderators: timmy, SD.com team

(Iskanje) lokacije primerne za drift dogodke.

Postby hexa » Wed Apr 30, 2008 4:38 pm

Zdravo,

prica organiziranosti Hrvatov pri iskanju nove lokacije za priredbo drift dogodkov me pripravila v to objavo. In sicer zakaj se mi ne moremo tko zorganizirat in poiskat se kaksen prostor, poleg Blagomixa, kjer bomo lahko legalno driftali.

Torej za 1x ostaja edina resna opcija samo Blagomix.

Moznosti pa so se:

->Raceland (mogoce samo tekme?).

->Poligon varne voznje na Vranskem.
Sem danes poklical osebno na AMZS, kjer sicer menijo, da poligon ni primeren za drift, zaradi uporabe razlicnih asvaltov. Osebno nisem tako preprican in na podlagi slik menim drugace. Zato sem pridobil kontakt od odgovorne osebe (g. Vicic) in ga bom malo povprasal o zadevi po pocitnicah.

->??

Kaj ko bi VI ljudje preverili, ce obstaja se kje kasna go-kart steza, veliko parkirisce, itd, in se sami aktivirali ter poiskali odgovorne osebe in povprasali, ce se da kej zment. Hrvati so tako nasli Belico (ki je bla super, vendar tudi tam nocjo vec driftarjev. :-()

Dejmo no ljudje se mal aktivirat! :-)
hexa
Profesijonalac

Postby justhim » Wed Apr 30, 2008 5:47 pm

Z koroske strani ze kar nekaj casa iscemo prostore pa jih ni, se bomo se malce potrudili ce bo kaj. Sam vozim na poligonu Ljubecna, vendar tam se nisem driftal..razen na pisti ki je namensko barvana da je spolsko..splaca se povprasat na ZSAM celje. Drugace pa bi kaksni privatniki, ki imajo parkirisca tovornjakov lahko bili pravi naslov..
Image
Image
Image
justhim
Young gun

Postby Darkoholik » Wed Apr 30, 2008 7:20 pm

zadnc sm biu na obali pa sm vidu dve kart progi...ena u kopru pa ena u luciji...sam uprasanje kok sta primerni za driftat pa se dlje so za nas iz ljubljane kot logatec...

drgac bi pa znal te parkirisca za tovornjake bit ql sam je treba prvo najdt koga k bi to pustu pa se mogu bi bit dost stran od kksnih bajt k drgac bi nas takoj tamodrim nas prjavl (edim mrbit ce mo zmocl progo...)
Darkoholik
Redni uporabnik

Postby hexa » Wed Apr 30, 2008 10:02 pm

O.K. Se kdo javi za precekirat Koper al Lucijo?
hexa
Profesijonalac

Return to Splosna debata