Mobikrog 13.11.2005

Moderators: timmy, SD.com team

Postby SunShiner » Mon Nov 14, 2005 6:29 pm

tnx, se bom potrudu da se stvar cimprej in cimbol? porihta... drgac pa kva cmo, ena izku?nja vec :)
Powered by Nissan 200SX Silvia S14 260+hp&340+Nm
and GhettoMobil BMW E30

Image
SunShiner
Profesijonalac

Postby Milanche » Mon Nov 14, 2005 9:16 pm

si kaj pofotkal poskodbe? kolikor sem videl ni blo prevec hudo... (jaz sem tisti crni ki je bil zraven rugbya...
?an drugace, me je veselilo... :D :D
Milanche
Novinec

Postby SunShiner » Mon Nov 14, 2005 9:23 pm

aha, tisto si ti.. nice 2 meet u 2 :D

po?kodbe... kar se pleha tice se da pre?ivet, kriza bo spredaj ker je gumo not zabil in pokrivil skor vse mo?no. kaj tocno pa se bo pa jutr vidl k se bo zacel ?raufat.....
Powered by Nissan 200SX Silvia S14 260+hp&340+Nm
and GhettoMobil BMW E30

Image
SunShiner
Profesijonalac

Postby sxdrifter » Mon Nov 14, 2005 9:59 pm

Men se zdi da ti ni utrgu volansko roko ko si pocu v ograjo ampak takrat ko si reku da si zgubu grip. Po moje ti je med driftom to pocl in te je zarad tega fuknlo v ograjo. Drugac pa mi je ful bad zarad tega ka se je zgodil :(
Be glad I`m not your kid!

Image
sxdrifter
Profesijonalac

Postby AlanQ4 » Mon Nov 14, 2005 10:40 pm

Sun shiner dobr zrihti avto sej zdej ma? celo zimo cas, naslednjo sezono pa gaasaaaa :D
Mam enga doberga kleparja u crnucah, men je enkrat tud podvozje ravnal na moji 155q4 k sm u robnik prtisnu. Verjamem da ma? tud ti veze sm pac omenu ce bo? rabu.
AlanQ4
Alfa 33 Drifter

Postby Chieftec » Mon Nov 14, 2005 11:05 pm

Sunshiner dr?imo pesti, da bo cimprej po?timan :wink:
Chieftec
Gazda

Postby rider » Tue Nov 15, 2005 9:12 am

sxdrifter wrote:Men se zdi da ti ni utrgu volansko roko ko si pocu v ograjo ampak takrat ko si reku da si zgubu grip. Po moje ti je med driftom to pocl in te je zarad tega fuknlo v ograjo. Drugac pa mi je ful bad zarad tega ka se je zgodil :(

Volansko roko? Ker del je to, ker kolikor sem gledal so vse stvari cele, samo pac pokrivljeno/pomeckano je vse... Je pa res da smo gledal ponoci z lampico :oops:
rider
Redni uporabnik

Postby sxdrifter » Tue Nov 15, 2005 9:36 am

No volanska roka je en del pri kolesu ki ga obraca levo oz desno. Ko obracas volan npr desno se krmilni sistem (ze dol pri podvozju) premika proti levi in desno roko vlece notr levo pa rine ven. Ta roka je SunShinerju pocla (po mojem prepricanju preden je pocu v ograjo) in zato ko zdej obracas volan se levo kolo ne obraca ampak gre prosto po presernu. Ne me pa drzat za besedo da je to volanska oz krmilna roka.
Be glad I`m not your kid!

Image
sxdrifter
Profesijonalac

Postby rider » Tue Nov 15, 2005 11:32 am

Aja to si mislil... Ne je zadeva cela, saj kolo se sicer obraca, samo malo te?ko ker je pac vse zabito pa verjetno tudi amortizer pokrivljen, pa potem z obracanjem vse skupaj krivi?.
rider
Redni uporabnik

Postby Borchy » Tue Nov 15, 2005 1:19 pm

sxdrifter wrote:Men se zdi da ti ni utrgu volansko roko ko si pocu v ograjo ampak takrat ko si reku da si zgubu grip. Po moje ti je med driftom to pocl in te je zarad tega fuknlo v ograjo. Drugac pa mi je ful bad zarad tega ka se je zgodil :(

Mislim da ni bilo nic takega, da bi odpovedal materijal, pac pa prevelika hitrost ter malcek nepoznavanja povr?ine na MK-u.
Pa ?e baje da je Sunshiner imel spredaj slickse, tako da bi to znal bit problem.
Jaz sem vozil pred njim in sem videl kako se je vse skupaj zgodilo in moram rect da je bila hitrost res visoka.
Pa ne mislit da te(Sunshiner) obto?ujem, nasprotno socustvujem s tabo za edino vozno S14 pri nas :cry: ,samo poznam ta ovinek, ki je bil dolgo mij najljub?i in ki sem ga vozil ?e povsem rutinsko pocez po idealni liniji, ko me je na enem leto?njih prvih eventov, tudi zaradi prevelike hitrosti ravno v tem ovinku snelo in sem razbil bok moje E36.
Sa m pri men ni bilo tako hudo in sem pac nadaljeval z vo?njo do konca eventa.
Vem pa da ce ne bi bil prej ?e vsaj desetkrat na MKju verjetno tudi ne bi znal odreagirat pravilno in bi bile posledic dosti huj?e.
Sedaj se pa ?e veselim novega leta in novih vo?enj, in upam da tak?ne nev?ecnosti ne bodo nikogar odvrnile da se ?e naprej udele?uje tak?nih srecanj.
L.P. 8)
Borchy
Redni uporabnik

Postby SunShiner » Tue Nov 15, 2005 1:43 pm

Borchy wrote:
sxdrifter wrote:Mislim da ni bilo nic takega, da bi odpovedal materijal, pac pa prevelika hitrost ter malcek nepoznavanja povr?ine na MK-u.
Pa ?e baje da je Sunshiner imel spredaj slickse, tako da bi to znal bit problem.

se popolnoma strinjam z napisanim... je.bat ga, tko pac je...

drgac pa to ni bila ednia vozna s14 pri nas, baje jih je 7 registriranih.. no ja - zdej jih je samo ?e 6. osebno vem za 5 s14 vkljucno z mojo in v kratkem pride na cesto ?e ena ki jo trenutno rider in jaz rihtava v eni delavnici.

sej ko bo pa konec zime ali pa ?e prej pa bo spet tudi moja v igri, pod nobenim pogojem je ne mislim prodat :)