Odlicna trening priloznost pred zacetkom tekmovalne...

Moderators: timmy, SD.com team

Postby uros » Tue Apr 03, 2007 11:42 am

Tema za slike, filme je malce nizje
uros
E.T.

Postby urse » Sun Apr 08, 2007 3:09 pm

[quote="ToTALLy_SeXy"]
A res ne morte investirat 50
pocrjes in dowge luci
urse
Transaxle drifter

Postby Alexzander » Mon Apr 09, 2007 12:25 pm

[quote="urse"][quote="ToTALLy_SeXy"]
A res ne morte investirat 50
I LIVE TO DIE.
Alexzander
The GREAT

Postby urse » Mon Apr 09, 2007 1:34 pm

ja sm lih inf. prasu da vem ,ce pridm kej peljat na ksn trening ce bo se ksn sej bo al ne :smt004
pocrjes in dowge luci
urse
Transaxle drifter

Postby Alexzander » Mon Apr 09, 2007 7:33 pm

urse wrote:ja sm lih inf. prasu da vem ,ce pridm kej peljat na ksn trening ce bo se ksn sej bo al ne :smt004

Sej zdj mas 21.4 drift tekmovanje,prid na to. :smt002 :smt001
I LIVE TO DIE.
Alexzander
The GREAT

Postby zegler » Mon Apr 09, 2007 11:04 pm

pozdrav .... :smt006

glede celad .. hmm , kaj pa ce imam cist serijski avto ? brez ksnih cevi v voznikovem prostoru, moram tud met celado ? mislim .. saj tam pa se res nimam kam vdarit, oz ce se kam bom je mehko (airbagi) in podobno ...

konc koncu so to pocasni drifti ...

sem pa za varnost, da ne bo pomote, ampak saj v prometu, kjer je se bolj nevarno se tud ne vozim s celado ... :smt002

prosim za razumevanje .. lp
zegler
Redni uporabnik

Postby timmy » Mon Apr 09, 2007 11:22 pm

celada je obvezna, lahko udaris v sipo al pa karkol. Obvezna je za vse voznike :smt001
timmy
Moderator

Postby gagi84 » Tue Apr 10, 2007 8:21 am

Na cesti odgovarjas sam zase tuki ma pa tud organizator mal odgovornosti za soferje
gagi84
Novinec

Postby ToTALLy_SeXy » Tue Apr 10, 2007 8:55 am

zegler wrote:pozdrav .... :smt006

glede celad .. hmm , kaj pa ce imam cist serijski avto ? brez ksnih cevi v voznikovem prostoru, moram tud met celado ? mislim .. saj tam pa se res nimam kam vdarit, oz ce se kam bom je mehko (airbagi) in podobno ...

sem pa za varnost, da ne bo pomote, ampak saj v prometu, kjer je se bolj nevarno se tud ne vozim s celado ... :smt002

Tudi, ce imas serijski avto se lahko prevrnes na bok, streho itd in butnes z glavo v sipo.

ce bomo se kdaj organizirali tak trening, pri celadah ne bomo spregledali in tisti, ki ne bo imel celade se lahko obrne in gre domov.

To niso pocasni drifti, ker se ne peljes 5 na uro. In glede na to, s kaksno hitrostjo se je tist fant prevrnil na bok, smo lahko vsi srecni, da se ni zgodilo kaj hujsega.

Za druge, ki bodo organizirali, me prav malo briga kako se bodo odlocili glede celad. Vendar, se mi zdi prav, da vsak zase poskrbi in si zasciti glavo.

V Matt-ovi in moji organizaciji, pa na progo ne gre noben brez celade in varnostnih pasov.

@urse : celada je lahko kakrsna koli. Tudi motoristicna. Vendar se mi zdi malo bolj prakticna in lazja odprta celada. Je pa to cisto vasa odlocitev kaj boste izbrali. Vazno, da je celada in da je na glavi :smt002

Naj bo VA
Projektna sefica
ToTALLy_SeXy
BACK OFF

Postby urse » Tue Apr 10, 2007 4:55 pm

Alexzander wrote:
urse wrote:ja sm lih inf. prasu da vem ,ce pridm kej peljat na ksn trening ce bo se ksn sej bo al ne :smt004

Sej zdj mas 21.4 drift tekmovanje,prid na to. :smt002 :smt001

pridem ja, ma gledat ker alfa ni se zlozena in tudi pokazal nebi kaj dosti verjetno ker neznam

bi prsu pa na trening da bi se kej navadu od drugih majstrov in malo bl provu driftat na asfaltu zaenkrat sm sam na makedamu provu driftat

aja kdaj se pa zacne 21.4
pocrjes in dowge luci
urse
Transaxle drifter

Postby Alexzander » Tue Apr 10, 2007 10:16 pm

zegler wrote:pozdrav .... :smt006

Cist tko 100x bol nevaren je stock avto za driftat,kot pa avto ki ima not rollbar in ki je 100% pripravljen za drift npr. od Cimpota,tko da celado na glavo pa nebos jemal problemov,ce bos pa sam bil organizator pa lahko tut nag peles. :smt003 :smt004
I LIVE TO DIE.
Alexzander
The GREAT

Postby zegler » Tue Apr 10, 2007 10:55 pm

pozdrav :smt006

no kaj naj recem na vse to .. saj v bistvu se ne gre za varnost :) to s celadami na tem eventu je priblizno enako kot varnostni pas v prometu :)

ahh denar ... whatever ....

dobro bom pac imel celado ce ne gre drugace .. samo zelel sem povedat da je nesmisel .... :smt003

do kdaj in kje se moramo prijavit ? koliko bo za placat , ce smo ze enkrat tako dalec :) in blizu tega eventa ...

in znova prosim za razumevanje .. :) lp
zegler
Redni uporabnik

Postby bladzo » Tue Apr 10, 2007 11:03 pm

Strinjam se z vsemi, ki zagovarjate varnostno opremo...

Predstavljajte si, da pride do nesrece, ko se bo nekdo resneje poskodoval in pri tem organizator ne bo poskrbel, da bodo udelezenci primerno zavarovani...

V takem primeru lahko v prihodnosti pozabite na podobna srecanja in tekmovanja! ce ze sebe nimate radi, nosite celado vsaj zaradi spostovanja do organizatorja in ostalih tekmovalcev, ki bi ob vasi nesreci lahko izgubili moznost za prireditev in posledicno udelezbo na ze tako premajhnem stevilu podobnih prireditev!
Bog vse vidi, bog vse ve,
greha delat se ne sme!
bladzo
Novinec

Postby ToTALLy_SeXy » Tue Apr 10, 2007 11:09 pm

zegler wrote:pozdrav :smt006

no kaj naj recem na vse to .. saj v bistvu se ne gre za varnost :) to s celadami na tem eventu je priblizno enako kot varnostni pas v prometu :)

ahh denar ... whatever ....

dobro bom pac imel celado ce ne gre drugace .. samo zelel sem povedat da je nesmisel .... :smt003

do kdaj in kje se moramo prijavit ? koliko bo za placat , ce smo ze enkrat tako dalec :) in blizu tega eventa ...

in znova prosim za razumevanje .. :) lp

Ok.

1. Za kaj pa se gre? Ti je skoda 50
Projektna sefica
ToTALLy_SeXy
BACK OFF

Postby zegler » Wed Apr 11, 2007 10:22 am

pozdrav .. :smt006 :smt001

@bladzo : res je tudi jaz zagovarjam varnost ... in po mojem mnenju je LANI organizator za le to zelo dobro poskrbel, vec kot resilnega avtomobila tako ali tako v takem rangu ne rabis... in kapo dol pred organizatorji in zaradi tega bom tudi imel celado.... ker jih respektiram ...

@totally_sexy : ja mislil sem za ta event 21.4, in ja saj bom pocakal in sem sigurn da bo pravi cas objavljeno, ko sem bil ravno pri vsem tem sem se vprasal,ce slucajno ne bi kje tega spregledal.....
glede 50 EUR NE ne gre se za denar, ki bi ga porabil pri nakupu celade in nosenje le te na eventu, amapk se zmeraj sem menenja da CELADA je pac res nesmiselna, ce je avto serijski, drugo ce imas v avtu kaksen rollcage...

da bi bil voznik res varen v avtomubilu je zadnje kar mu pomaga celada :) mogoce bi pomagal kaksen oklep, ampak kako bi pol vrtel volan ? :)

in da ne bom vlekel te teme z celado v neskoncnost ...
BOM IMEL CELADO, ampak ne zaradi varnosti :) zaradi pravila

se ze veselim eventa ... :smt006
zegler
Redni uporabnik

PreviousNext

Return to Srečanja