lokacije za drift

Moderator: SD.com team

lokacije za drift

Postby irCAR81 » Fri Sep 09, 2005 10:46 am

Kje ponavadi 'vadite'? :) :)

Jaz sem se vcasih zelo rad zapodil cez BTC, zadnje pol leta ga pa v bistvu tam nisem vec sral. Zakaj? Zato ker vsi tko cudn gledajo, skacejo po tleh in ka?ejo znake splo?nega razburjenja, da se resno bojim za njihovo varnost.
irCAR81
Moderator

Re: lokacije za drift

Postby _VeNoM_ » Fri Sep 09, 2005 10:50 am

irCAR81 wrote:Kje ponavadi 'vadite'? :) :)

Jaz sem se vcasih zelo rad zapodil cez BTC, zadnje pol leta ga pa v bistvu tam nisem vec sral. Zakaj? Zato ker vsi tko cudn gledajo, skacejo po tleh in ka?ejo znake splo?nega razburjenja, da se resno bojim za njihovo varnost.

prjatu mam par lepih ovinkov za vas, dva ali tri tud ?tiri :wink:

Pra?aj bistrija ti boznal povedat :wink:
Image
_VeNoM_
Czechoslovakian Tuner

Postby iKst » Fri Sep 09, 2005 12:02 pm

Cesta Trbovlje - Prebold, ce pozna kdo, v obe smeri :) Taprav touge run, kot v initial d :) Samo problem je v tem, da rabi? veliko moci da drifta? uphill, pa na nekaterih koncih lahko leti? c ceste pod hrib par 10 metrov pa ?e avtomobili so :) Po suhem nisem nikol driftal kej velik, tam pa tam kak ovinek po mokrem in sploh po snegu je pa neverjetno tam gor. Lahko povezuje? ovinke, dolge hairpine pocez vozi?, 50 metrov pred ovinkom ?e leti? pocez itd.

Za downhill bi bla tudi super, sam za to pa jaz nimam jajc.
iKst
Profesijonalac

Postby Slide » Fri Sep 09, 2005 12:14 pm

iKst wrote:Cesta Trbovlje - Prebold, ce pozna kdo, v obe smeri :) Taprav touge run, kot v initial d :) Samo problem je v tem, da rabi? veliko moci da drifta? uphill, pa na nekaterih koncih lahko leti? c ceste pod hrib par 10 metrov pa ?e avtomobili so :) Po suhem nisem nikol driftal kej velik, tam pa tam kak ovinek po mokrem in sploh po snegu je pa neverjetno tam gor. Lahko povezuje? ovinke, dolge hairpine pocez vozi?, 50 metrov pred ovinkom ?e leti? pocez itd.

?iva resnica, samo ?e to...za daunhil bi rabil tudi diske velikosti dru?inske pice...jaz sem jih na petki ene dvakrat ?e dobesedno zakuril... ](*,)
Image
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Slide
Addicted to oversteer

Postby iKst » Fri Sep 09, 2005 12:16 pm

Ne sme? tolk zavor uporabljat :) Pred ovinkom da? avto pocez in s tem zavira?. cist enostavno :D
iKst
Profesijonalac

Postby Sius » Wed Sep 14, 2005 8:56 pm

Ajdov?cina-Col, Av?lak- Vrhpolje

tukaj se nahajajo battli na primorskem.
...there is no real FWD drift...
Sius
Novinec

Postby G4tnk » Sun Nov 12, 2006 11:22 am

...sicer jest
G4tnk
LFS drifter

Postby jfast » Tue Aug 21, 2007 10:47 pm

Cesta Trbovlje - Prebold, če pozna kdo, v obe smeri Smile Taprav touge run, kot v initial d Smile Samo problem je v tem, da rabi? veliko moči da drifta? uphill, pa na nekaterih koncih lahko leti? c ceste pod hrib par 10 metrov pa ?e avtomobili so Smile Po suhem nisem nikol driftal kej velik, tam pa tam kak ovinek po mokrem in sploh po snegu je pa neverjetno tam gor. Lahko povezuje? ovinke, dolge hairpine počez vozi?, 50 metrov pred ovinkom ?e leti? počez itd.

zakaj ne reces direkt marija reka saj neki tazga sem zdi da se rece
jfast
Novinec

Postby uros » Wed Aug 22, 2007 12:08 pm

Kaj za vraga si pa napisal?

Prebral vsaj 5-krat in mi ni cisto nic jasno.
uros
E.T.

Return to FWD