LSD

Moderator: SD.com team

LSD

Postby sxdrifter » Sun Oct 02, 2005 10:42 pm

Ali kdo ve kje se da nabavit LSD? Kje vse se prodaja? Kulk stane? Kaj je dobro in kaj ne? :roll:
Be glad I`m not your kid!

Image
sxdrifter
Profesijonalac

Postby iKst » Sun Oct 02, 2005 11:10 pm

Ti bi ga na tvojem avtu ?e moral met.

Drugac pa ma? vec varjant. Lahko kupi? serijskega, rabljenega za tvoj avto ali pa izbira? med celo vrsto aftermarket LSDjev. Cena za rabljenega za S13 je tam do 50k sit, za nove, aftermarket pa tam od ene 200k naprej.

Dobi? pa ga lahko na eBayu ali v kak?ni od spletnih trgovin. Naprimer http://www.driftworks.co.uk/catalog/ ali http://www.apexperformance.co.uk/catalog/default.php
iKst
Profesijonalac

Postby sxdrifter » Sun Oct 02, 2005 11:37 pm

Js LSD mam... Sprobano :D Sam sm se pozanimu in je baje nek cist osnovn nc posebi in podobne komentarje sm dubu. Zax je na svojga dal 2way LSD za 1200 eurov. Neki takega je ziher prevec kr bi se js tut OBCASNO normalno vozu to pa prevec kuri gume. Ceprav sm zdej brez dnarja moram vedet za kaj moram prvo sparat.
Be glad I`m not your kid!

Image
sxdrifter
Profesijonalac

Postby iKst » Sun Oct 02, 2005 11:52 pm

V S13 je vgrajen visco LSD, ki ni med najbolj?imi. Bolj ko je vroc bolj je redko tisto olje not, in po nekaj krogih na polno po mobikrogu neha delat. Ko se spet malo shladi spet zagrabi. Na cesti nikoli nisem imel problemov s pregrevanjem.

Stock LSD je pomoje cist dost za obcasno driftanje po stezi in vo?njo po cesti. Vsaj meni je zado?cal, pa sem skoraj vsak dan driftal.

Jaz ti priporocam, da najprej na?para? za menjavo ojnicnih le?ajev in jih zamenja? cim prej. ce bo? menjal preden bodo stari zanic ti bo motor ?e dolgo delal brez te?av, ce ti pa obrne le?aj mor? pa celo ma?ino dat narazen in takrat so stro?ki precej veliki.
iKst
Profesijonalac

Postby B_Racing » Mon Jun 04, 2007 4:56 pm

Ziv...
Na veliko presenecenje sem ugotovil,
da imam spero ze serisko na avtu..

Vendar je zrabljena...

Zanima me kako naj jo ojacam (40-60%),
ter koliko bi me prisla obnova le te kostat..

Je pa E36 325i...

Hvala
B_Racing
Redni uporabnik

Return to RWD